Liturgický prehľad | Letanovce | Spišské Tomášovce | Arnutovce |
---|---|---|---|
Pondelok
15. týždňa v cezročnom období |
07:00
+Milan Hanzely |
18:00
+František, Marta, Ľudmila a Vincent |
|
Utorok
15. týždňa v cezročnom období |
18:00
Za zdravie a Božie požehnanie pre Annu |
18:00
+Martin, Milan a Ondrej |
|
Streda
15. týždňa v cezročnom období |
07:00
+Dominik Galčík |
18:00
Poďakovanie za 50 rokov Kariny |
|
Štvrtok
Sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi, sp. |
18:00
+Anna Matúšová |
18:00
+Mária Andrašiková |
|
Piatok
Preblahoslavenej Panny Márie Karmelskej, ľ. sp. |
17:00
+Mária a Ján Majcher |
18:00
Poďakovanie za 90 rokov Márie Štefkovej |
|
Sobota
Sv. Andreja Svorada a Beňadika, pustovníkov, sp. |
15:00
(sobášna) |
14:00
(sobášna) |
|
Nedeľa
ŠESTNÁSTA NEDEĽA v cezročnom období |
08:00
Za Boží ľud
10:30
(priamy prenos) |
08:00
+Apolónia Paľúchová
10:30
Poďakovanie za 40 rokov Janky a za jej rodinu |
09:15
+Katarína, Štefan, Štefan Neupauer |
- V pondelok sa v našej farnosti koná CELODENNÁ POKLONA NAJSVÄTEJŠEJ SVIATOSTI OLTÁRNEJ, ktorá bude vystavená k poklone od rannej sv. omše do 19:00 hod.
- Stretnutie členov HRF z Letanoviec bude v utorok po sv. omši o 19:00 hod.
Zvonček na sviatok sv. Petra a Pavla:
- Letanovce: 96,20 €
- Spišské Tomášovce: 75 €
- Arnutovce: 16 €
Pán Boh zaplať!
Zvonček z nedele 4. 7.:
- Letanovce: 316,40 €
- Spišské Tomášovce: 200 €
- Arnutovce: 88,41 €
Pán Boh zaplať!
Dobrodinci:
- Spišské Tomášovce: z krstín rod. Andrašiková obetovala na kostol 30 €, bohuznáma obetovala na faru 20 €, bohuznámi obetovali na faru 50 €
- Arnutovce: z pohrebu +Jána Švedu obetovala rodina 80 €
Pán Boh zaplať!
Na upratovanie kostola prosíme rodiny týchto veriacich:
- Letanovce (v sobotu ráno o 7:30): Barabas, Nemčík, Frankovič, Ďurica, Šefčík, Barabasová, Marihladko, Toporcer
- Spišské Tomášovce: Lucia Andrašiková, Renáta Bartošová, Mária Hanová, Jozef Valenčík, Ladislav Pecha z ul. Dubovej 309
- Arnutovce:
Ohlášky
- Sviatosť manželstva chcú prijať:
- Letanovce:
- Lukáš Láclav, syn Jozefa a Márie r. Bučkovej, narodený v Sp. Novej Vsi, bývajúci v Smižanoch a Zuzana Bajtošová, dcéra Pavla a Renáty r. Kunovej, narodená v Levoči, bývajúca v Letanovciach. (3x)
- Daniel Homza, syn Ľuboša a Martiny r. Lorencovej, narodený v Poprade, bývajúci v Letanovciach a Veronika Plavčanová, dcéra Mariána a Márie r. Goliášovej, narodená v Prešove, bývajúca v Krivanoch. (1x)
- Spišské Tomášovce:
- Dávid Gábor, syn Stanislava a Margity r. Mižigárovej, narodený v Poprade, bývajúci v Sp. Tomášovciach a Katarína Pechová, dcéra Jaroslava a Boženy r. Čonkovej, narodená v Sp. Novej Vsi, bývajúca v Sp. Tomášovciach. (3x)
- Erik Petruška, syn Jána a Márie r. Paločkovej, narodený v Levoči, bývajúci v Korytnom a Simona Špinerová, dcéra Rastislava a Márie r. Hojnošovej, narodená v Sp. Novej Vsi, bývajúca v Sp. Tomášovciach. (2x)
- Ondrej Paľuch, syn Ondreja a Márie r. Kešeľákovej, narodený v Sp. Novej Vsi, bývajúci v Sp. Tomášovciach a Ing. Martina Knausová, dcéra Petra a Evy r. Krokusovej, narodená v Levoči, bývajúca v Jamníku. (2x)