Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

Sčítanie obyvateľov 2021

Zverejnené: 11. 2. 2021 o 20:40

Už 15. februára 2021 sa začne Sčítanie obyvateľov aj v našej obci Letanovce. Urobte aj Vy klik pre lepšie Slovensko a rozhodnite o tom, kam sa bude uberať naša krajina, ale aj naša obec ďalších 10 rokov. Sčítať sa dokážete sami elektronicky z pohodlia Vášho domova, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie približne 10 minút. Sčítajte sa cez formulár na www.scitanie.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie. Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa.

V prípade otázok zavolajte na obecný úrad v Letanovciach na číslo 053/429 95 17 či na call centrum 02/20 92 49 19. Pretože aj Váš klik môže rozhodnúť.

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu.

Viac o sčítaní obyvateľov, domov a bytov sa môžete dozvedieť na našej stránke v sekcii venovanej sčítaniu alebo na www.scitanie.sk.