Kalendár

Zobrazené 3 udalosti

Feb 15

Fašiangové divadelné predstavenie

18:00 Kultúrny dom

Fašiangy boli odjakživa časom zábavy, plesov a karnevalov. Kultúrna komisia pri OZ v Letanovciach Vám ponúka možnosť zúčastniť sa divadelného predstavenia s názvom: **_Dokedy ešči?!_** v podaní ochotníckeho divadla RaJ. Ide o komédiu o pocitoch a plánoch štyroch chamtivých žien a jednej prefíkanej dámy. Na konci všetkého úsilia svieti jedno veľké dedičstvo. Bude jednoduché ho získať? Hra v ktorej platí výraz: každá minca má dve strany.

Všetci ste srdečne vítaní, tak neváhajte a príďte sa zabaviť! Nemusíte nikam chodiť, ochotnícke divadlo príde za Vami. Už 15. februára 2023 o 18.00 v priestoroch kultúrneho domu v Letanovciach.

Jan 28

22. reprezentačný ples obce Letanovce

19:00 Kultúrny dom

Pozývame Vás na 22. reprezentačný ples obce Letanovce, ktorý sa uskutoční 28. januára v sále Kultúrneho domu. Do tanca hrá hudobná skupina Lexel.

Jan 21

14. Memoriál Petra Podolinského

08:00 telocvičňa CZŠ

Občianske združenie **TJ Družstevník Letanovce - Stolnotenisový oddiel**, pod záštitou starostu obce Letanovce Vás srdečne pozýva na 14. ročník **Memoriálu Petra Podolinského**, ktorý sa uskutoční dňa 21. januára 2023 so začiatkom o 8:00 hodine. Miestom konania je telocvičňa v Cirkevnej základnej škole Juraja Sklenára v Letanovciach.