Bufet sa nachádza v srdci Slovenského raja na Kláštorisku a hoci nie je rozlohou veľký, svojou ponukou sa snaží osloviť každého návštevníka. Záleží len na Vás či máte práve chuť na príjemne vychladené čapované pivo, obľúbený alkoholický nápoj alebo dáte prednosť nealku, perlivej či neperlivej minerálke či pravej „nefalšovanej“ kofole. Ponuka obsahuje i teplé nápoje: čaj, kávu, kapučíno, horúcu čokoládu. Ak máte za sebou dlhšiu túru, určite nepohrdnete ani jedlom v podobe grilovanej klobásky s chlebom, či grilovanej klobáske-cigáre v rožku. Nechýba ani tradičný hot-dog, desiatová polievka podľa dennej ponuky, hranolky či zemiakové placky so syrom ako aj hlavné jedlo, ktoré sa personál snaží obmieňať. V letných horúcich dňoch turistov poteší mrazená maškrta. Platiť môžete aj (bezkontaktne) platobnou kartou (Visa, Mastercard, Diners Club, American Express, JCB, Union Pay) alebo mobilom/hodinkami (Google Pay, Apple Pay).

Taktiež si u nás môžete zakúpiť vstupenky a požičať ferratové sety potrebné pre vstup na ferratu HZS Kyseľ. Sme najbližšie situovaná požičovňa ferratových setov k ferrate (45 minút chôdze z požičovne k začiatku ferraty a 35 minút od konca ferraty späť do požičovne).

Otváracie hodiny * Teraz zatvorené

 • Pondelok
  Zatvorené
 • Utorok
  Zatvorené
 • Streda
  Zatvorené
 • Štvrtok
  Zatvorené
 • Piatok
  Zatvorené
 • Sobota
  Zatvorené
 • Nedeľa
  Zatvorené
* Otváracie hodiny sa v priebehu roka menia. Počas letnej turistickej sezóny je bufet otvorený denne. Predpokladaný koniec letnej sezóny je 31. október.

Prevádzkovateľ

Kláštorisko Letanovce s.r.o.
Slovenského raja 55
Letanovce
053 13

Kontakt

+421 910 402 401

Požičiavanie ferratových setov

Vstupenka: 5 €
Vstupenka s regionálnou zľavou: 3 € (viac o regionálnej zľave)
Požičanie ferratového setu: 10 €/deň
Viac informácií o Ferrate HZS Kyseľ

Kontakt

+421 911 144 601 (v čase otváracích hodín)
+421 910 402 401 (mimo otváracích hodín)