Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

+421 907 922 064

Odovzdanie stavby: Rekonštrukcia cesty

Zverejnené: 5. 8. 2019 o 19:18

Dátum 5. august 2019 sa do histórie Letanoviec určite zapíše, a to vďaka skutočnosti, že v tento deň navštívil našu obec predseda Košického samosprávneho kraja, p. Rastislav Trnka z dôvodu odovzdania stavby: Rekonštrukcia cesty III. triedy č. 3226 vedúcej cez našu obec. Hoci sme len na začiatku celého procesu rekonštrukcie, sme veľmi radi, že sa od slov prešlo k činom a odovzdanie stavby zhotoviteľovi spoločnosti STRABAG, s.r.o. má zaväzujúci charakter. Zmluva je podpísaná, zhotoviteľ vysúťažený, stavba odovzdaná a my všetci veríme v zdarný priebeh celej rekonštrukcie. Ak sa všetky slová naplnia a nezastihnú nás žiadne vopred nepredvídané skutočnosti, do konca roka sa budeme môcť tešiť z výsledku - tak dlho očakávanej novej cesty.

Odkazy:

Súvisiaca galéria

Odovzdanie cesty č. 3226 na rekonštrukciu

Odovzdávanie stavby pri príležitosti Rekonštrukcie cesty III/3226