Hlásenia rozhlasu

Zobrazené hlásenia 6 - 10 z 856

Hlásenie zo dňa 18. 3. 2024 o 9:21

Toto je spoplatnené komerčné hlásenie súkromnej spoločnosti, za ktorej obsah a ani prípadné dopady obec nezodpovedá.

Súkromný podnikateľ ponúka tepláky, montérky, maskáče, pyžamá, mikiny, tričká, zdravotné ponožky, papuče, legíny, detské tepláky, plachty, obliečky, tielka, trenky, spodné prádlo, košele, pracovnú obuv, topánky a veľa iného tovaru. Auto sa zdrží 1 hodinu od vyhlásenia.

Hlásenie zo dňa 14. 3. 2024 o 11:00

Pozemkové spoločenstvo, Urbár v Letanovciach Vás touto cestou pozýva na zhromaždenie, ktoré sa uskutoční 16. marca 2024 (sobota) v kultúrnom dome v Letanovciach. Prezentácia sa začne od: 8:45 - 9:45.
Pripomíname spolupodielníkov lesných pozemkov, aby ak sa nemôžu z akýchkoľvek dôvodov zúčastniť zhromaždenia, aby splnomocnili buď rodinného príslušníka, alebo poslal splnomocnenie členom výboru alebo predsedovi urbáru Jožovi Kramárovi. Vaša účasť je nutná pôjde o ďalšie dôležité rozhodnutia ohľadom lesných pozemkov a financií .
Zároveň Vás predseda urbáru srdečne pozýva na jeho tradičný guláš z diviny, ktorý sa bude podávať po zhromaždení.
Tešíme sa na Vašu hojnú účasť, lebo správa lesa je len v rukách náš všetkých.

Hlásenie zo dňa 13. 3. 2024 o 8:15

Toto je spoplatnené komerčné hlásenie súkromnej spoločnosti, za ktorej obsah a ani prípadné dopady obec nezodpovedá.

Súkromný podnikateľ ponúka na predaj: vedrá, lavóre, poháre, misky, hrnce, štipce, plechy na pečenie, rohože, mopy, metly priemyselné aj cirokové, formičky na pečenie, štamperlíky, ozdoby, Lodne a mnoho drobnosti do domácnosti. V ponuke sú aj ponožky a postelné prádlo.
Predajca sa zdrží pri obecnom úrade do 10:30 hodiny.

Hlásenie zo dňa 8. 3. 2024 o 15:30

Oznamujeme občanom, že za obecným úradom bude pristavený veľkokapacitný kontajner na biologický odpad (tráva, lístie, konáre, burina). Kontajner bude pristavený od pondelka 11. 3. 2024 do piatka 15. 3. 2024.