Hlásenia rozhlasu

Zobrazené hlásenia 31 - 35 z 648

Hlásenie zo dňa 8. 4. 2022 o 13:15

Hokejový klub Letanovce - Gribare pozýva svojich fanúšikov na posledný play-off finálový zápas spišskej hokejovej amatérskej ligy proti Spišskej Belej dňa 8. 4. 2022 (piatok o 20:30 hod.) na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi. Čaká ťa tam laserová show, dobrá atmosféra a odovzdávanie cien.

Hlásenie zo dňa 7. 4. 2022 o 14:45

Toto je spoplatnené komerčné hlásenie súkromnej spoločnosti, za ktorej obsah a ani prípadné dopady obec nezodpovedá.

Komerčné hlásenie súkromnej spoločnosti: Firma Kohaplant ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríky, drobné ovocie a ruže. Taktiež špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. Všetky ponúkané položky sú v ponuke do vypredania zásob. Záujemcovia si tovar môžu prísť zakúpiť 8. 4. 2022, t.j. piatok o 13:30 na predajné miesto za budovou Obecného úradu.

Hlásenie zo dňa 1. 4. 2022 o 10:05

Toto je spoplatnené komerčné hlásenie súkromnej spoločnosti, za ktorej obsah a ani prípadné dopady obec nezodpovedá.

Firma kohaplant ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríky, drobné ovocie a ruže. Taktiež špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. Všetky ponúkané položky sú v ponuke do vypredania zásob. Záujemcovia si tovar môžu prísť zakúpiť dnes (1. 4. 2022) o 10:50 na predajné miesto za budovou Obecného úradu.

Hlásenie zo dňa 29. 3. 2022 o 9:46

Vážení občania, Spišská katolícka charita ponúka možnosť riešenia Vašich problémov prostredníctvom špecializovaného sociálneho poradenstva priamo v našej obci. O odborné poradenstvo môže požiadať každý obyvateľ, ktorý sa z rôznych dôvodov ocitol v nepriaznivej sociálnej situácii napríklad v dôsledku straty zamestnania, s nedostatkom finančných prostriedkov na splácanie úverov, s vysokým počtom exekučných konaní, po odchode jedného z partnerov zo spoločnej domácnosti, príslušníci marginalizovaných skupín, seniori a osoby s ťažkým zdravotným postihnutím alebo príbuzní týchto osôb.Špecializované sociálne poradenstvo je bezplatné a bude sa poskytovať zajtra (t. j. v stredu) od 13:00 do 15:00 hod. v zasadačke kultúrneho domu. Veríme, že radi využijete ponuku bezplatnej odbornej pomoci!